anima-przedszkole-ksiazka-napis
anima-przedszkole-ksiazka-napis

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Pasowanie na przedszkolaka odbyło się 28.09.2020r. W tym roku uroczystość była wyjątkowa, ponieważ  pierwszy raz pasowane były wszystkie dzieci:

Motylki, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę- na  przedszkolaka,

Przedszkolaki już uczęszczające – na średniaka,

Delfinki – na starszaka.

Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka”  dokonała uroczystego „Aktu pasowania”. Nie zabrakło życzeń i słodkich upominków oraz dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka. Uwieńczeniem uroczystości był koncert muzyczny pt: „Witaj przedszkole-na wesoło”, który odbył się na tarasie przedszkolnym .Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń. Było to święto całego przedszkola.