anima-przedszkole-ksiazka-napis
anima-przedszkole-ksiazka-napis

KONKURS OZDOBA WIELKANOCNA

Serdecznie dziękujemy Dzieciom oraz Rodzicom za wzięcie udziału w konkursie „Ozdoba Wielkanocna”. Mamy nadzieję, że wykonanie prac konkursowych było dla Państwa okazją do wspólnej zabawy i miłego spędzenia czasu z dziećmi. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy pomysłów i pięknego wykonania ozdób. Po powrocie do przedszkola zostaną rozdane nagrody dla wszystkich dzieci, które wzięły udział w konkursie.

Poniżej przedstawiamy galerię prac konkursowych.

 

Kacper Kuropatwiński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ignacy Dykowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kornelia Andrzejczak

 

 

 

Oliwier Kołodziejczyk

 

 

 

 

Kinga Labuda

 

 

 

 

Justyna Grochulska

 

 

Izabela Młynarska

 

 

 

Hanna Drzazga