anima-przedszkole-ksiazka-napis
anima-przedszkole-ksiazka-napis

KOLOROWY DZIEŃ W PRZEDSZKOLU

07.10.2020r. w naszym przedszkolu zrobiło się kolorowo i jesienie z okazji „Kolorowego Dnia”. Przedszkolaki z grupy „Motylków” oraz „Delfinków” przyszły ubrane do przedszkola we wszystkie kolory pięknej jesieni. Dzieci tego dnia miały okazję doświadczyć ciekawych eksperymentów takich jak: „Wulkan”, „Tęcza ze Skittles ”, „Znikająca woda” i zabarwianie mleka kolorowymi farbami . Eksperymenty te dostarczyły dzieciom zadowolenia, satysfakcji, radości z tego, że coś poznały i odkryły oraz samodzielnie doszły do pewnych wniosków. W tym dniu nie zabrakło również zabaw i tańców przy muzyce i animacji z chustą animacyjną . Na zakończenie dzieci malowały jesienne liście specjalną piankową farbą, które same wykonały przy pomocy pianki do golenia, kleju i farby.
Był to dzień pełen wrażeń, a uśmiech na twarzach dzieci świadczył, że ciekawie i wesoło spędziły czas.