anima-przedszkole-ksiazka-napis
anima-przedszkole-ksiazka-napis

Dzień Pluszowego Misia

Dnia 22.11.2019 r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Uroczysty dzień rozpoczął się od zaśpiewania hymnu Pluszowego Misia . Dzieciaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały „Życzenia dla Misia”, oraz wiersz „Miś” J. Brzechwy. Bawiły się przy piosence „Ja jestem niedźwiadek” Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy, konkursy, quizy. Motylki lepiły swoich misiowych ulubieńców z plasteliny a Delfinki z kół dużych i małych  skomponowały dużego misia  Teodora .Po konkursach przedszkolaki wspólnie bawiły się i tańczyły w ZUMBOWEJ  DYSKOTECE „Pluszowego Misia”.

dzien-pluszowego-misia-n_864

dzien-pluszowego-misia-n_960