anima-przedszkole-ksiazka-napis-dlugi
anima-przedszkole-ksiazka-napis-dlugi

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

20.02.2023r. Delfinki i Motylki celebrowały dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji przedszkolaki przygotowały specjalny program artystyczny. W tym roku dzieci zagrały i zatańczyły do ludowej nuty. Zaproszeni goście Wójt Gminy Ksawerów Adam Topolski i Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Pani Maria Szaszkiewicz, Babcie i Dziadkowie naszych przedszkolaków, mogli posłuchać ludowych utworów takich jak „Lipka”, czy ” Miała baba koguta”. Spróbować domowego bigosu oraz posmakować chleba ze smalcem. Po tak obfitej biesiadzie Babcie i Dziadkowie z wnuczkami wspólnie brali udział w konkursach, oraz zabawach tanecznych. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Babciom i Dziadkom za obecność w tym szczególnym dniu, i zapraszamy na fotorelację.