anima-przedszkole-ksiazka-napis-dlugi
anima-przedszkole-ksiazka-napis-dlugi

Bal Postaci z Bajek

Dawno, dawno temu w malowniczej krainie o nazwie Ksawerów, wędrowały do Przedszkola  królewny, księżniczki, Elzy, pszczółki, i inne postaci z przeróżnych bajek… 7.11.2022r obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek i to właśnie tego dnia nasze przedszkole zamieniło się w niezwykłą krainę bajkowych postaci. Motylki i Delfinki przebrały się za swojego ulubionego bohatera bajki. Były przeróżne konkursy i zagadki dotyczące bajek i występujących w nich postaci. Dzieci były zachwycone przebiegiem balu i swoim wspólnym towarzystwem. Niecodziennie Czerwony Kapturek ma okazję zatańczyć z Wilkiem, Śnieżka zjeść wspólny poczęstunek z Czarownicą a Kopciuszek zostać na balu do jego ostatniej sekundy. W naszym przedszkolu wszystko jest możliwe. Bo tu na co dzień dzieje się prawdziwa MAGIA!